Contacteer ons

Contact Persoon : Miya

Telefoonnummer : 18020776792

WhatsApp : 8618020776792

Free call
Contact nu

YOKOGAWA PLC F3RZ81-0N RS232 INTERFACEmodule YOKOGAWA F3BL00-0N

Min. bestelaantal : 1 Prijs : inquiry
Verpakking Details : nieuw en origineel met verzegelde fabriek Levertijd : VANDAAG
Betalingscondities : T/T Levering vermogen : 10 stukken per dag
Plaats van herkomst: Japan Merknaam: YOKOGAWA
Certificering: CO.CQ Modelnummer: F3BP20-0N

Gedetailleerde informatie

Vervaardigingsjaar: 2016 Bedrieg 6DS1311-8AEtrol-Systeem: F3BP20-0N
Toepassing: Kernenergieinstallatie Doorlooptijd: Op voorraad
Beschrijving: Yokogawa Gewicht: 4lbs

Productomschrijving


Miya (manager)
E-mail: miya@mvme.cn
Skype: miyazheng520
QQ: 2851195450
Tel: 0592-5087576
86-18020776792



F3BP20-0N

Algemeen FA-M3 basismodules dienen als basis voor het onderbrengen van verschillende modules. FA-M3-basismodules zijn verkrijgbaar in versies met 4, 6, 9, 13 en 16 slots. Kies een geschikte basismodule volgens de doelsysteemvereisten. Er zijn geen verschillen tussen hoofdeenheden en subeenheden.

FA-M3-voedingsmodules leveren stroom aan de FA-M3 Range-free Multi-controllers.

Voor elke FA-M3-basismodule is één voedingsmodule vereist.

De F3PU10-0N wordt gebruikt voor de F3BU04-0N en F3BU06-0N basismodules.

De F3PU20-0N en F3PU26-0N worden gebruikt voor de F3BU09-0N, F3BU13-0N en F3BU16-0N basismodules.

De F3BP20 is ideaal voor toepassingen waar communicatiemodules die niet kunnen worden bestuurd met laddersequentieprogramma's of geavanceerde berekeningen vereist zijn. - De F3BP20 kan worden geïnstalleerd in een van de sleuven 1 tot 4 van de hoofdeenheid. Het kan werken zonder een opeenvolgende CPU-module, waardoor een BASIC-controller wordt geconfigureerd. - Het heeft rechtstreeks toegang tot I / O-modules. - Uitwisseling van gegevens met laddersequentieprogramma's is beschikbaar. De bediening kan via evenementen worden gesynchroniseerd met ladderreeksprogramma's. - Het maakt gestructureerde programmering mogelijk met behulp van subprogramma's. - Het heeft toegang tot gemeenschappelijke gegevens via een pc-linkmodule. - Het kan programma's en algemene gegevens opslaan, evenals een op ROM gebaseerde bewerking uitvoeren met behulp van een optioneel ROM-pakket. - Het maakt het programmeren en debuggen mogelijk op een personal computer voor algemene doeleinden

Gerelateerde producten

WOODWARD 5461-648
WOODWARD CMW112
WOODWARD 8200-226
WOODWARD 5136-DNP-CPCI
WOODWARD 9907-205
WOODWARD 8440-1750 EASYGEN-1500-55B
WOODWARD 9905-068 2301A
WOODWARD EASYGEN-2500-5
WOODWARD 9905-003
WOODWARD 8290-184
WOODWARD 9907-838
WOODWARD 9907-175
WOODWARD 5466-355
WOODWARD 5466-353
WOODWARD SA1509-24
WOODWARD 9907-018
WOODWARD 8440-1800 EASYGEN-320
WOODWARD 8440-1884 EASYGEN-2500-5
WOODWARD ESAYGEN-3000 8440-2050 / EASYGEN-3200-5
WOODWARD ESAYGEN-1000 8440-1809 / EASYGEN-1500-55B
WOODWARD 5453-203
WOODWARD 9907-164
WOODWARD 5500-577
WOODWARD 5462-758B
WOODWARD

EASYGEN-1000 8440-1809

YOKOGAWA SB401-10 S1
YOKOGAWA ATA4D-00 S2
YOKOGAWA ADV151-P00 S2
YOKOGAWA AAI543-H00 S1
YOKOGAWA AFV10D S2
YOKOGAWA PW482-10 S2
YOKOGAWA CP451-10 S2
YOKOGAWA ADV551-P03 S2
YOKOGAWA ADV561-P00 S2
YOKOGAWA ADV161-P00 S2
YOKOGAWA AAT141-S00 S2
YOKOGAWA CP401-10 S1
YOKOGAWA VF702 S1
YOKOGAWA AAM50 S1
YOKOGAWA AAM10 S1
YOKOGAWA PSMBXNAN 16180-500 / 3
YOKOGAWA PSCCM24AAN 16418-541 / 1
YOKOGAWA AAI141-S00 S2





Als u vragen heeft, aarzel dan niet om contact met ons op te nemen. We kunnen alle soorten automaiton-onderdelen leveren, als u onderdelen wilt kopen, stuur dan het onderdelenmodel naar mijn e-mail, ik zal u zo snel mogelijk antwoorden als ik de mail ontvang. iedereen informeert bij ons.



Miya (manager)
E-mail: miya@mvme.cn
Skype: miyazheng520
QQ: 2851195450
Tel: 0592-5087576
86-18020776792


Je zou deze kunnen zijn
Neem contact op met ons

Ga Uw Bericht in

miya@mvme.cn
8618020776792
miyazheng520